Home / Kullanım Hakkı

Kullanım Hakkı

Sitemizde yer alan her türlü içerik, sayfa adı ve linki kaynak verilmek koşulu ile başka web sayfaları ile sosyal ağlarda yayınlanabilir.

Yasal Uyarı

www.uzlasmabilinci.com Web Sitesi’ni ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Web sitesi Eser GÜNSAL ve Gürsel AKKAYA’ya aittir.

Web Sitesi üzerinde yayınlanan tüm içerikler, başta 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu olmak üzere yasal mevzuat kapsamında korunmaktadır.

Web Sitesi üzerinde yayınlanan içerikler sadece www.uzlasmabilinici.com’tan yazılı izin alınarak verilen izin kapsamında kullanılabilir.

Web Sitesi üzerinde yayınlanan içerikleri www.uzlasmabilinici.com’tan izin almaksızın herhangi bir şekilde kullanmanız durumunda başta 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu olmak üzere yasal mevzuat kapsamında hukuki ve cezai sorumluluğunuz doğar.

Web Sitesi üzerinde yayınlanan içeriği www.uzlasmabilinici.com’tan izin almaksızın ya da verilen iznin kapsamı dışında kullanmanız durumunda, www.uzlasmabilinici.com’a telif tazminatı ödemekle yükümlü olacağınızı bildiririz.

Telif tazminatı olarak ödeme yapmadığınız durumda ise hem telif haklarını ihlal etmeniz hem de haksız rekabet yaratmanız nedeniyle hakkınızda hukuk davası açılacağını ve savcılığa şikayette bulunulacağını bildiririz.

Saygılarımızla,
www.uzlasmabilinci.com